Afgelopen middag stond bij de KTK Music Academy volledig in het teken van muziek, plezier en feestelijke gezelligheid. Tijdens de jaarlijkse Kerst Muziekmiddag mochten we ruim 50 enthousiaste kinderen verwelkomen. Zij legden een muzikaal parcours af, waarin ze hun creativiteit en talent konden laten zien. Als kers op de taart ontving elk kind een feestelijk kerstgeschenk om mee naar huis te nemen.
Een van de hoogtepunten van de middag was de spannende wedstrijd, waarin deelnemers hun snelheid en precisie konden laten zien. Sem wist maar liefst 1200 slagen in één minuut te slaan! Met deze indrukwekkende prestatie won hij niet alleen de wedstrijd, maar ook een speciaal KTK verrassingspakket. Gefeliciteerd, Sem! 👏
Met deze muzikale middag sluiten we een prachtig jaar af en kijken we uit naar 2025, waarin we weer veel mensen hopen te inspireren met muziek.
Wil je meer weten over de KTK Music Academy en wat wij te bieden hebben? Neem dan een kijkje op de website van de KTK Music Academy.